pfSense / Netgate

Routery se systémem pfSense®, vyráběné společností Netgate. Tabulka porovnání hardware.

 
1815
10173711815101737

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

  • SFPPlusTransceiver 1024x1024 Kód: NG-SFP10GB-SR
    SFP+ 10GBase-SR Transceiver
    Skladem

    SFP+ 10Gb/s Transceiver, 10GBase-SR, MMF, 850nm, 300M
    For use with XG-2758 1U pfSense Security Gateway Appliance

    1 500 Kč bez DPH 1 815 Kč
  • Sg 1100 FrontTopAngle1 Kód: NG-1100
    Netgate 1100 pfSense+ Security Gateway
    Skladem Značka: Netgate Záruka: 1 rok

    Netgate 1100 Security Gateway Appliance s pfSense® software a procesorem Marvell Armada 3720LP ARM Cortex A53 processor @ 1.2GHz je nástupcem modelu Netgate 1000 MicroRouter,

    • Malý VPN Endpoint
    • IoT Security Endpoint
    • Network tap
    • Firewall pro IPMI porty

    od 6 820 Kč bez DPH od 8 252,20 Kč
  • Netgate Support Kód: SUP-PRO-1R
    TAC PRO Support 24x7
    Na dotaz Značka: Netgate

    Netgate Global Support: TAC PROFESSIONAL

    Pro zakoupení podpory, je nutné nám zaslat Netgate Device Identification NDI,které najdete v dashboardu systému pfSense®.

    od 9 980 Kč bez DPH od 12 075,80 Kč
  • LM2 Netgate 2100 frontAngled Kód: NG-2100-8GB-BASE
    Netgate 2100 pfSense+ Security Gateway
    Skladem Značka: Netgate Záruka: 1 rok

    Netgate 2100 Security Gateway Appliance s pfSense® software a procesorem  Marvell Armada 3720 (88F3720) ARMv8-A 64-bit Cortex A53 @ 1.2GHz with NEON SIMD and FPU je pokračovatelem modelu Netgate 1100,

    od 11 590 Kč bez DPH od 14 023,90 Kč
  • 4100 RFront HAngle Kód: NG-4100-EU-BASE
    Netgate 4100 pfSense+ Security Gateway
    Skladem Značka: Netgate Záruka: 1 rok

    Netgate 4100 - desktop router pfSense® Security Gateway appliance, S procesorem Intel® Atom® C3338R with QAT, 2-core @ 1.8 GHz

    od 18 720 Kč bez DPH od 22 651,20 Kč
  • Netgate Support Kód: SUP-ENT-1R
    TAC ENTERPRISE Support 24x7
    Na dotaz Značka: Netgate

    Netgate Global Support: TAC ENTERPRISE

    Pro zakoupení podpory, je nutné nám zaslat Netgate Device Identification NDI,které najdete v dashboardu systému pfSense®.

    od 19 980 Kč bez DPH od 24 175,80 Kč
  • 6100 RFront HAngle Kód: NG-6100-EU-BASE
    Netgate 6100 pfSense+ Security Gateway
    Skladem u dodavatele Značka: Netgate Záruka: 1 rok

    Netgate 6100 - desktop router pfSense® Security Gateway appliance, S procesorem Intel® Atom® C3558 with QAT, 4-core @ 2.2 GHz

    od 24 200 Kč bez DPH od 29 282 Kč
  • XG 7100 1U front Kód: NG-7100-1U-EU BASE
    Netgate 7100 1U pfSense+ Security Gateway
    Skladem u dodavatele Značka: Netgate Záruka: 1 rok

    Netgate 7100 1U - Security Gateway Appliance s pfSense® software a procesorem Intel Denverton C3558, 2.2 GHz

    Pro tento model existuji i další varianty, pro jinou konfiguraci nás neváhejte kontaktovat.

    od 38 630 Kč bez DPH od 46 742,30 Kč
  • NetgateXG 1537FrontAngle Kód: NG-1537-SSD-MAX
    Netgate 1537 pfSense+ Security Gateway
    Skladem u dodavatele Značka: Netgate Záruka: 1 rok

    Netgate 1537 - Security Gateway Appliance s pfSense® software a procesorem Intel “Xeon-DE” D-1537, 1.7 GHz FCBGA 1667 podpora SoC AES/NI

    Pro tento model existuji i další varianty, pro jinou konfiguraci nás neváhejte kontaktovat.

    od 77 145 Kč bez DPH od 93 345,45 Kč
  • XG 1541 Kód: NG-1541-SSD BASE
    Netgate 1541 pfSense+ Security Gateway
    Skladem u dodavatele Značka: Netgate Záruka: 1 rok

    Netgate 1541 - Security Gateway Appliance s pfSense® software a procesorem Intel “Xeon-DE” D-1541, FCBGA 1667 supported SoC AES/NI and Intel QuickAssist

    Pro tento model existuji i další varianty, pro jinou konfiguraci nás neváhejte kontaktovat.

    od 84 080 Kč bez DPH od 101 736,80 Kč

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem